Dnes:14°C

Zítra:15°C

Pondělí 3.8. Miluše
Menu

Pište si do diářů MSFL už má los, je bez Vítkovic

MSFL už má los, je bez Vítkovic

foto: Petr Pelíšek

15. 07. 2020 - 12:37

S blížícím se startem nové sezony se losují jednotlivé fotbalové soutěže. Program už má jasně daný Moravskoslezská fotbalová liga. Třetí nejvyšší soutěž bude bez Vítkovic, které se po pádu z 2. Ligy přihlásily do divize.

Podzimní program MSFL
1. kolo - 9. 8.2020
Rosice- Jihlava
Frýdek-Místek - SK Sigma Olomouc B
Vrchovina - Vyškov
Uherský Brod - Kroměříž
Zlín B - Slovácko B
Uničov - Velké Meziříčí
Petřkovice - Otrokovice
Hlučín - Dolní Benešov
Baník Ostrava B - Znojmo

2. kolo - 16. 8. 2020
SK Sigma Olomouc B - Uničov
Velké Meziříčí - Uherský Brod
Dolní Benešov - Vrchovina
Kroměříž - Rosice
Znojmo - Vyškov
Otrokovice - Frýdek-Místek
Jihlava - Zlín B
Slovácko B - Hlučín
Baník Ostrava B - Petřkovice

3. kolo - 23. 8. 2020
Rosice- Velké Meziříčí
Frýdek-Místek - Baník Ostrava B
Uherský Brod - SK Sigma Olomouc B
Zlín B - Kroměříž
Vrchovina - Slovácko B
Uničov - Otrokovice
Petřkovice - Znojmo
Hlučín - Jihlava
Vyškov - Dolní Benešov

4. kolo - 30. 8. 2020
SK Sigma Olomouc B - Rosice
Velké Meziříčí - Zlín B
Petřkovice - Frýdek-Místek
Kroměříž - Hlučín
Znojmo - Dolní Benešov
Otrokovice - Uherský Brod
Jihlava - Vrchovina
Slovácko B - Vyškov
Baník Ostrava B - Uničov

5. kolo - 6. 9.2020
Rosice- Otrokovice
Frýdek-Místek - Znojmo
Uherský Brod - Baník Ostrava B
Zlín B - SK Sigma Olomouc B
Vrchovina - Kroměříž
Uničov - Petřkovice
Dolní Benešov - Slovácko B
Hlučín - Velké Meziříčí
Vyškov - Jihlava

16. kolo - 9. 9. 2020
Hlučín - Vrchovina
Baník Ostrava B - SK Sigma Olomouc B
Petřkovice - Velké Meziříčí
Uherský Brod - Slovácko B
Znojmo - Otrokovice
Zlín B - Vyškov
Frýdek-Místek - Kroměříž
Uničov - Jihlava
Rosice- Dolní Benešov

6. kolo - 13. 9. 2020
SK Sigma Olomouc B - Hlučín
Velké Meziříčí - Vrchovina
Kroměříž - Vyškov
Petřkovice - Uherský Brod
Frýdek-Místek - Uničov
Jihlava - Dolní Benešov
Znojmo - Slovácko B
Otrokovice - Zlín B
Baník Ostrava B - Rosice

7. kolo - 20. 9. 2020
Rosice- Petřkovice
Slovácko B - Jihlava
Uherský Brod - Frýdek-Místek
Zlín B - Baník Ostrava B
Vrchovina - SK Sigma Olomouc B
Dolní Benešov - Kroměříž
Uničov - Znojmo
Hlučín - Otrokovice
Vyškov - Velké Meziříčí

8. kolo - 27. 9. 2020
SK Sigma Olomouc B - Vyškov
Velké Meziříčí - Dolní Benešov
Kroměříž - Slovácko B
Uničov - Uherský Brod
Petřkovice - Zlín B
Znojmo - Jihlava
Otrokovice - Vrchovina
Frýdek-Místek - Rosice
Baník Ostrava B - Hlučín

9. kolo - 4. 10. 2020
Rosice- Uničov
Slovácko B - Velké Meziříčí
Jihlava - Kroměříž
Uherský Brod - Znojmo
Zlín B - Frýdek-Místek
Vrchovina - Baník Ostrava B
Dolní Benešov - SK Sigma Olomouc B
Hlučín - Petřkovice
Vyškov - Otrokovice

10. kolo - 11. 10. 2020
SK Sigma Olomouc B - Slovácko B
Velké Meziříčí - Jihlava
Petřkovice - Vrchovina
Uničov - Zlín B
Znojmo - Kroměříž
Uherský Brod - Rosice
Otrokovice - Dolní Benešov
Frýdek-Místek - Hlučín
Baník Ostrava B - Vyškov

11. kolo - 18. 10. 2020
Rosice- Znojmo
Slovácko B - Otrokovice
Jihlava - SK Sigma Olomouc B
Vrchovina - Frýdek-Místek
Zlín B - Uherský Brod
Kroměříž - Velké Meziříčí
Dolní Benešov - Baník Ostrava B
Vyškov - Petřkovice
Hlučín - Uničov

12. kolo - 25. 10. 2020
Rosice- Zlín B
SK Sigma Olomouc B - Kroměříž
Petřkovice - Dolní Benešov
Baník Ostrava B - Slovácko B
Uničov - Vrchovina
Frýdek-Místek - Vyškov
Znojmo - Velké Meziříčí
Otrokovice - Jihlava
Uherský Brod - Hlučín

17. kolo - 28. 10. 2020
Otrokovice - Baník Ostrava B
Vrchovina - Znojmo
Jihlava - Uherský Brod
Slovácko B - Rosice
Velké Meziříčí - Frýdek-Místek
Vyškov - Hlučín
Kroměříž - Uničov
SK Sigma Olomouc B - Petřkovice
Dolní Benešov - Zlín B

13. kolo - 1. 11. 2020
Dolní Benešov - Frýdek-Místek
Kroměříž - Otrokovice
Hlučín - Rosice
Vyškov - Uničov
Velké Meziříčí - SK Sigma Olomouc B
Slovácko B - Petřkovice
Zlín B - Znojmo
Jihlava - Baník Ostrava B
Vrchovina - Uherský Brod

14. kolo - 8. 11. 2020
Rosice- Vrchovina
Uničov - Dolní Benešov
Frýdek-Místek - Slovácko B
Otrokovice - Velké Meziříčí
Uherský Brod - Vyškov
Znojmo - SK Sigma Olomouc B
Zlín B - Hlučín
Baník Ostrava B - Kroměříž
Petřkovice - Jihlava

15. kolo - 15. 11. 2020
SK Sigma Olomouc B - Otrokovice
Dolní Benešov - Uherský Brod
Kroměříž - Petřkovice
Velké Meziříčí - Baník Ostrava B
Vyškov - Rosice
Hlučín - Znojmo
Vrchovina - Zlín B
Jihlava - Frýdek-Místek
Slovácko B - Uničov

0 komentářů

Další články