Dnes:3°C

Zítra:0°C

Středa 22.1. Slavomír
Menu

Program přípravy Kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zase v tréninku

Kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zase v tréninku

foto: Petr Pelíšek

05. 01. 2020 - 11:58

S přípravou na jarní část sezony začínají všechny kluby FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. A hned po pár dnech je čekají první přípravná utkání.

Program přípravy klubů druhé nejvyšší soutěže
FK Ústí nad Labem
11. ledna: Teplice – Ústí nad Labem (11:00)
18. ledna: Plzeň – Ústí nad Labem
22. ledna: Slavia Praha – Ústí nad Labem
25. ledna: Sparta Praha – Ústí nad Labem (10:30)
29. ledna: Ústí nad Labem – Souš
1. února: Ústí nad Labem – Karlovy Vary
5. února: Ústí nad Labem – Slavia Praha "B"
8. února: Ústí nad Labem – Sokolov
15. února: Ústí nad Labem – Brozany
22. února: Ústí nad Labem – Vyšehrad (10:15)
28. února: Jihlava – Ústí nad Labem

FC Zbrojovka Brno
10. ledna: Blansko – Brno (16:00)
18. ledna: Dunajská Streda – Brno (Zimní liga, 13:00)
19. ledna: Nitra – Brno (Zimní liga, 10:30)
22. ledna: Brno – Skalica (Zimní liga, 11:00)
25. ledna: Brno – Ostrava (Zimní liga, 10:00)
27. ledna: soupeř bude doplněn – Brno (Zimní liga)
29. ledna: soupeř bude doplněn – Brno (18:00)
8. února: Trenčín – Brno
15. února: Brno – Podbrezová (11:00)
19. února: Petržalka – Brno
22. února: Vyškov – Brno (10:00)
28. února: Brno – Pardubice (17:00)

MFK Chrudim
11. ledna: modelová utkání
18. ledna: Teplice – Chrudim (11:00)
25. ledna: Velvary – Chrudim (12:00)
1. února: Chrudim – Slavia Praha B (12:00)
9. února: Ústí nad Orlicí – Chrudim
15. února: Přepeře – Chrudim (12:00)
22. února: Dukla Praha – Chrudim (10:30)
29. února: Chrudim – Líšeň (11:00)

1.SK Prostějov
10. ledna: Ostrava – Prostějov (Zimní liga, 10:30)
15. ledna: Sigma Olomouc – Prostějov (15:00)
18. ledna: Karviná – Prostějov (Zimní liga, 10:30)
21. ledna: Pohronie – Prostějov (Zimní liga, 10:30)
24. ledna: Dubnica – Prostějov (13:00)
31. ledna: Uničov – Prostějov (16:00)
8. února: Senica – Prostějov (14:00)
14. února: Skalica – Prostějov (13:00)
19. února: Kroměříž – Prostějov (17:00)
29. února: Blansko – Prostějov (11:00)

FK Baník Sokolov
11. ledna: Sokolov – Přeštice (11:00)
18. ledna: Sokolov – Ostrov (10:30)
23. ledna: Plzeň – Sokolov
5. února: Plzeň B – Sokolov (16:00)
15. února: Sokolov – Táborsko
22. února: Sokolov – Chomutov
29. února: Sokolov – Žižkov

FK Varnsdorf
8. ledna: Sparta Praha B – Varnsdorf (Zimní liga, 10:30)
11. ledna: Hradec Králové – Varnsdorf (Zimní liga, 10:30)
18. ledna: Mladá Boleslav – Varnsdorf (Zimní liga, 10:30)
22. ledna: Táborsko – Varnsdorf (14:00)
29. ledna: Mladá Boleslav B – Varnsdorf (11:00)
8. února: Jablonec B – Varnsdorf (11:00)
12. února: Dukla Praha – Varnsdorf (12:00)
15. února: Varnsdorf – Liberec B (11:00)
19. února: Varnsdorf – Velvary (13:00)
22. února: Varnsdorf – Přepeře (11:00)

FK Dukla Praha
11. ledna: Bohemians 1905 – Dukla Praha (Zimní liga, 10:30)
18. ledna: Jablonec – Dukla Praha (Zimní liga, 13:00)
22. ledna: Příbram – Dukla Praha (Zimní liga, 10:30)
25. ledna: Žižkov – Dukla Praha (14:00)
29. ledna: Táborsko – Dukla Praha (14:00)
1. února: Vlašim – Dukla Praha (14:00)
8. února: Hradec Králové – Dukla Praha (12:00)
12. února: Varnsdorf – Dukla Praha (12:00)
14. února: Ried – Dukla Praha
22. února: Chrudim – Dukla Praha (10:30)

FC Hradec Králové
11. ledna: Varnsdorf – Hradec Králové (Zimní liga, 10:30)
15. ledna: Mladá Boleslav – Hradec Králové (Zimní liga, 13:00)
21. ledna: Sparta Praha – Hradec Králové (Zimní liga, 10:30)
1. února: Slask Wroclaw – Hradec Králové
8. února: Hradec Králové – Dukla Praha (12:00)
15. února: Hradec Králové – Vltavín (12:00)
22. února: Hradec Králové – Písek (12:00)
29. února: Hradec Králové – Chlumec nad Cidlinou (14:00)

FK Pardubice
11. ledna: Pardubice – Živanice (10:15)
22. ledna: Pardubice – Liberec B (11:00)
25. ledna: Liberec – Pardubice (11:00)
1. února: Jihlava – Pardubice (11:00)
8. února: Pardubice – Velké Meziříčí (10:15)
15. února: Pardubice – soupeř bude doplněn (10:15)
22. února: Pardubice – Žižkov (10:30)
29. února: Brno – Pardubice (14:00)

SK Líšeň
11. ledna: Líšeň – Vyškov (10:00)
18. ledna: Slovan Bratislava – Líšeň
25. ledna: Zlín – Líšeň (10:30)
1. února: Líšeň – Blansko (10:00)
2. února: Líšeň – Nové Město (17:00)
8. února: Líšeň – Znojmo (10:00)
15. února: Líšeň – Kroměříž (12:30)
22. února: Líšeň – Inter Bratislava (10:00)
29. února: Chrudim – Líšeň (10:00)

FC Vysočina Jihlava
15. ledna: Sigma Olomouc – Jihlava (11:00)
22. ledna: Sparta Praha – Jihlava (13:00)
23. ledna: Jihlava – Podbrezová (14:00)
29. ledna: Jihlava – Pohronie (13:00)
1. února: Jihlava – Pardubice (11:00)
8. února: Jihlava – Skalica (13:00)
12. února: Jihlava – Petržalka (13:00)
15. února: Vyškov – Jihlava (11:00)
15. února: Jihlava – Hradec Králové (13:00)
22. února: Jihlava – Vlašim (14:00)

FC Sellier&Bellot Vlašim
11. ledna: Vlašim – Písek (10:30)
18. ledna: Vlašim – Admira Praha (10:30)
21. ledna: Mladá Boleslav – Vlašim
25. ledna: Živanice – Vlašim (14:00)
1. února: Vlašim – Dukla Praha (14:00)
12. února: Vlašim – Štěchovice (18:00)
15. února: Vlašim – Benešov (10:15)
22. února: Jihlava – Vlašim
1. března: Vlašim – Táborsko (14:00)

FK Viktoria ŽIžkov
11. ledna: České Budějovice – Žižkov (11:00)
18. ledna: Žižkov – Podbrezová (13:00)
25. ledna: Žižkov – Dukla Praha (14:00)
1. února: Žižkov – Varnsdorf
5. února: Benešov – Žižkov (17:00)
8. února: Žižkov – Teplice
15. února: Žižkov – Velvary
19. února: Žižkov – Slavia Praha B
22. února: Žižkov – Pardubice
29. února: Žižkov – Sokolov

Petr Pelíšek
Autor: Petr Pelíšek

0 komentářů

Další články