Středa 30.4.
Svátek má Blahoslav
Menu

Vysočina žije přírodou, ukáže to na dni otevřených dveří

Vysočina žije přírodou, ukáže to na dni otevřených dveří

30. 05. 2019 - 14:00

Pomyslné dveře sídla Kraje Vysočina na Žižkově ulici v Jihlavě se všem zájemcům otevřou ve čtvrtek 6. června od 9.30 hod. Přijďte i Vy nahlédnout do kanceláře hejtmana Jiřího Běhounka a ostatních členů Rady Kraje Vysočina, do konferenčních místností úřadu nebo do sálu, kde zasedá krajské zastupitelstvo.

„Zároveň s komentovanými prohlídkami úřadu jsme pro návštěvníky připravili bohatý doprovodný program pro všechny generace zaměřený na přírodní bohatství Vysočiny, zemědělství nebo třídění odpadů a mnoho dalšího,“ zve do sídla kraje vedoucí sekretariátu hejtmana Ivana Šteklová.

Na děti čeká pohádkové čtení a karnevalové divadlo JEŽEK, starší generace se může těšit na dechovou hudbu Vysočinka nebo divadelní představení o nástrahách internetu. „Po šesti letech jsme změnili koncept Dne s Krajem Vysočina a z velkých akcí na jihlavském Masarykově náměstí se opět vracíme k nám do sídla kraje. Chceme široké veřejnosti ukázat každodenní život na krajském úřadě a rovněž nechat návštěvníky nahlédnout do běžně nepřístupných kanceláří nebo jednacích místností samosprávy,“ říká Ivana Šteklová a doplňuje, že oficiální program dne otevřených dveří potrvá až do 15.30 hod.

Další články